Ваш городКиев?
Изменить

Отзывы - Інтернет-магазин Фабула

20 отзывов

Отзывы

Чтобы оставлять отзывы к акции вам необходимо авторизоваться или зарегистрироваться

10.10.20
Олеся Трофімова
Читаю зараз " Царська карлиця" Пітера Фогтдаль, переклад Івана Плясова. Переклад жахливий. Просто знущання з украінськоі мови. На кожному кроці калька з російськоі. Дуже шкода.
05.10.20
Valentyn Pupena
Дякую за найкращі переклади українською мовою та велику кількість якісної літератури 👍🇺🇦💓
06.05.20
Bohdan Prykhodko
Вас интересует размещение на данной площадке Вашего конкурса https://facebook.com/konkursyua Будем благодарны, если ответите личным сообщением. С уважением Богдан!
25.04.20
Гнатюк Олександр
Дуже якісні книги, дякую що ви є!
05.02.20
Ирина Соловьева
Щойно дочитала книгу "Капітан смуток". Перегорнула останню сторінку і... читаю деякі моменти життя головного героя знову. Наприклад, як він тонув чи читав матусин лист до Пі... Вся суть в кінці. Браво, Сергій Мартинюк, не очікувала і вражена до глибини душі. Це той випадок, коли мені буде важко почати читати нову книгу. Ну дуууууже класно))
27.10.19
Yulia Polishchuk
Дуже дякую Фабула за конкурс та книжечку Ніколаса Дімітрова "Дилер реальности". Книга зацікавлює до читання вже з перших сторінок. Та ще й з автографом автора! Супер!
05.09.19
Ольга Татаренко
Дуже цікавий вибір книг! якщо хочеться почитати щось незвичайне або таке, чого більше ніде не знайдеш ,- треба обирати літературу тут! )
11.07.19
Тетяна Мироник
Рекомендую відвідати цю сторінку 👍
23.05.19
Наталія Гимон
Зробила замовлення у інтернет-магазині, швидко отримала книги. Дуже гарне видання, з закладками та безкоштовна доставка. Дякую!
04.03.19
Margarita Gopak
Прекрасне видавництво, яке відрізняється гарним підбором літератури і якісними перекладами.
25.02.19
Marry Reggson
придбала "Капітан Смуток" Мартинюка. дійшло швидко, книга перевершила очікування і змістом і оформленням. приємно здивувала турбота про читача. нас так мало. тих хто читає не в електронному варіанті а в палітурці. підтримуємо наше)
25.02.19
Марина Сірик
придбала "Капітан Смуток" Мартинюка. дійшло швидко, книга перевершила очікування і змістом і оформленням. приємно здивувала турбота про читача. нас так мало. тих хто читає не в електронному варіанті а в палітурці. підтримуємо наше)
Совершите вторую покупку со скидкой 12%*
промокод:Скопировать
Промокод истекает через
030000
*действует при минимальном заказе на 300 грн

Хотите перейти к мобильной версии?

Остаться тутДа, перейти